BERNA LECIN: Facetime Hande Fırat, 15 Temmuz’dan bir gün önce MİT’le gizlice buluşmuş KossyDerrickBlog KossyDerrickEnt

KossyDerrickEnt

Your favourite Entertainment Blog for: Trending Gist in Nigeria, South Africa, Kenya and other African countries, Social Media Trending Topics & Opinions, Food, Comedy, Hollywood Celebrity Gist and Celebrity Gist in Nigeria & Africa. For promotions, sponsored posts, adverts and submission of news or gist, contact us: [email protected]

Finance

Breaking News

Search This Blog

Table of contents

Translate

Tuesday, September 6, 2022

BERNA LECIN: Facetime Hande Fırat, 15 Temmuz’dan bir gün önce MİT’le gizlice buluşmuş

Facetime Hande, 15 Temmuz’dan bir gün önce MİT’le gizlice buluşmuş. (Read More Here).

CNN Türk’ün Ankara Temsilcisi Hande Fırat’ın, Erdoğan’nın halkı sokaklara çağırdığı görüşmeyi, MİT’çi Nuh Yılmaz’la önceden ayarladığını gazeteci Cevheri Güven ortaya çıkarıldı.

Hande wrote:

"Gazeteci dönemin MİT basın danışmanını da, Genelkurmay’ı da, siyasileri de arar. Onlar da gazeteciyi arar. Benim telefon sinyallerime bakılsın, Nuh Bey ile bir gün önce görüşmüş müyüm ? Ben hiç yalan atmadım. Ama yeter, düğün faturalarım da bende.

"Benim siz Fetöcülerle ya da başınızdaki ile tek karemi bulamazsanız. Yettiniz artık ! Yalanlarınızı ve pis ellerinizi bu ülkenin üzerinden çekin.

"Herkes kimin ne olduğunu unuttu galiba ! Niye kaçtılar ? Kaç yıldır örgütlendiler ? Nasıl örgütlendiler? Balık hafızalı olmayın ve asla unutmayın. 

"Şimdi yalanlara inanlara sesleniyorum, darbe girişiminden önce kaçanlara neden inanırsınız? Elli kere yanıt verilmiş yalanları niye gündeme getirirsiniz? Tek suçum işimi yapıp ofisime gidip, demokrasiye sahip çıkmaksa suçluyum.. 

No comments:

Advertise With Us